lvcorsetti.cz
Seznamka od 20
Privat sex haviřov
Seznamka pro svobodne rodice

Prostituce – Wikipedie

Vítejte na stránkách našeho nového slovníku cizích slov na adrese: www.slovnik-cizich-slov.net.Náš slovník cizích slov jak již z názvu vyplývá obsahuje zejména cizí slova, ale i zkratky a další jednotky používané v českém jazyce a běžné konverzaci. Slovník můžete prohledávat a rychle tak nalézt význam slova, které hledáte.

prostitutka - význam slova | Slovník cizích slov

Proti teto forme nic nemam, pro radu veci se to muze hodit, ale i vyznam sprostych slov by mel byt presny: kurva IMHO nnei jen prostitutka, oynacuje to proste i promiskuitni zenu, posuk IMHO neni jen nekdo hloupy, ale proste popleteny, jednajici prilis impulzivne, zkurveny je spatne udelany etc. Sem si samozrejme vedom, ze nahledy na vyznam se zde muzou lisit.

Diskuse:Sprostá slova v češtině – Wikipedie

vyznam slova prostitutka
prostitutka - význam cizího slova, najdete v našem slovníku cizích slov.

Význam Slov - Rodicka.cz

Slova neplnovýznamová Sama věcný význam nemají, skutečnost označují pouze ve spojení se slovy plnovýznamovými, jedná se zejména o předložky , spojky , částice : pod oknem, banány ani pomeranče, Jan a Tomáš, Ať už je hezky!

ABZ.cz: slovník cizích slov - online hledání

Tip: Diakritika je při vyhledávání ošetřena, proto nezáleží zda je zadaný dotaz česky nebo cesky, výsledek je pro oba dotazy stejný. Tip: Znáte výslovnost, ale nevíte jak se slovo píše? Nevadí, ABZ výkladový online slovník cizích slov vyhledává automaticky i ve výslovnosti termínů. Tip: Nemůžete si vzpomenout na cizí slovo? ? Zkuste ve formuláři vybrat možnost

Zastarané slovo – Wikipédia

vyznam slova prostitutka
Co znamená prostitutka? Význam slova prostitutka ve slovníku cizích slov včetně překladů do angličtiny, nemčiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny a polštiny.

Slova plnovýznamová a neplnovýznamová

vyznam slova prostitutka
Zastarané slová sú „slová, niektoré významy slov alebo slovné spojenia zo starších období jazyka charakterizované tým, že predmet pomenúvania sa nezmenil, ale v súčasnom spisovnom jazyku sa zmenilo alebo mení podľa stupňa správania jeho pomenovanie, nahradzuje sa novším.“. Zastarané slová tvoria okraj slovnej zásoby, časť z nich poznajú príslušníci staršej

Definice A Význam List - Vyznam-slova.com

Ref A: 91643C79856447788FAF4D73A1D30406 Ref B: FRAEDGE1220 Ref C: 2020-12-12T18:29:23Z

Prostitutka | Slovník cizích slov

Jsou slova, která se z češtiny pomalu vytrácejí. Vytrácejí se proto, že mizí, zanikají, předměty nebo…

Kontakt: +48 94 34 35 970
 • cs  Čeština

  • en English

  • pl Polski

  • de Deutsch

  • it Italiano

  • ru Русский

  • fr Français