lvcorsetti.cz

Holky z porcelánu — Česká televize

Soundtrack - holky z porcelánu karaoke texty. Získej karaoke texty Soundtrack - holky z porcelánu, které tolik milujete.Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Soundtrack - holky z porcelánu.Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).

Soundtrack - Holky z porcelánu - Mám mnoho …

holky z porcelánu text Holky z porcelánu - text S Soundtrack - Holky z porcelánu Musíš se nejprve přihlásit. Pokud nemáš účet, tak se zaregistruj. Karaoke Sdílej. Ukaž píseň na My jsme holky z porcelánu život máme těžký nelétáme v eroplánu my chodíme pěšky

Holky z porcelánu: Jedna z hlavních představitelek …

Soundtrack holky z porcelánu karaoke texty. Získej karaoke texty Soundtrack holky z porcelánu, které tolik milujete.Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Soundtrack holky z porcelánu.Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v …

Soundtrack - Holky z porcelánu - Holky z porcelánu …

holky z porcelánu text Soundtrack holky z porcelánu karaoke texty. Získej karaoke texty Soundtrack holky z porcelánu, které tolik milujete.Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Soundtrack holky z porcelánu.Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v …

Holky z porcelánu (1974) - Obsazení - herci a tvůrci …

Soundtrack - Holky z porcelánu ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš.Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Holky z porcelánu na ČT 1| TV program – programy …

Holky z porcelanu karaoke texty. Získej karaoke texty Holky z porcelanu, které tolik milujete.Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Holky z porcelanu.Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).

Holky z porcelanu texty písní

Holky z porcelánu nejsou filmem, při kterém by divák od začátku do konce slzel smíchy. Je to spíše laskavá komedie, ve které se objevila řada populárních herců. Vedoucí skladu si s chutí zahrála Míla Myslíková, důchodkyni Janinku pak Marie Rosůlková, v rolích nesmělých nápadníků se objevili Karel Smyczek a Jan Hartl.

Holky z porcelánu Poster 1 | GoldPoster

Holky z porcelánu karaoke texty. Získej karaoke texty Holky z porcelánu, které tolik milujete.Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Holky z porcelánu.Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).

Holky z porcelánu (1974) - SMS.cz

Holka z porcelánu. Otevírací doba Info & Novinky Obchod 00.00:00. Otevírací doba Info & Novinky Obchod Šárka Bulčíková Holka z porcelánu

Holky z porcelánu texty písní

holky z porcelánu text Text písně Kvete si brambořík.. od Soundtrack - Holky z porcelánu. Chtěla bych za oknem v květináči, v květináči, v květináči Kvést si a voně..

Kontakt: +48 94 34 35 970
 • cs  Čeština

  • en English

  • pl Polski

  • de Deutsch

  • it Italiano

  • ru Русский

  • fr Français