lvcorsetti.cz
Holky z porcelánu - Je to žena - YouTube
Holky z porcelánu (1975) SoundTracks on IMDb: Memorable quotes and exchanges from movies, TV series and more
Holky z porcelánu (1975) - IMDb
Hudba P. Hapka "My jsme holky z porcelánu, život máme těžký", stěžují si děvčata z velkoskladu porcelánu. Mají své problémy - jedna se chce vdávat a nějak jí to nevychází, druhá předstírá život mondény a přitom bydlí v chudičkém podnájmu,
Holky z porcelánu: Jedna z hlavních představitelek …
Holky z porcelánu [1974] Dievčatá z porcelánu Žáner : komédia Réžia : Juraj Herz Scenár: Jaromíra Kolárová Kamera: Andrej Barla Hudba : Petr Hapka Rok __: 1974 Dĺžka : 96 min Krajina: Česko Premiéra: 1.4.1975 Distribútor: Bonton Prístupnosť: od 12 rokov Hrajú:
Holky z porcelánu (1974) - Obsazení - herci a tvůrci …
holky z porcelanu hudba
Komedii Holky z porcelánu natočil v roce 1974 režisér Juraj Herz podle scénáře spisovatelky Jaromíry Kolárové, pro kterou to byl filmový debut. Holky z porcelánu nejsou filmem, při kterém by divák od začátku do konce slzel smíchy. Je to spíše laskavá komedie, ve které se objevila řada populárních herců.
Holky z porcelánu - Program.sk
holky z porcelanu hudba
Jenže holky to tak nenechají a mezi horami porcelánu si najdou vedle práce i čas na zábavu a hledání prvních lásek. Že se při tom rozbije nejeden talíř, je nad slunce jasné. (-k-) Režie: Juraj Herz Scénář: Jaromíra Kolárová Kamera: Andrej Barla Hudba: Petr Hapka Hrají: Míla Myslíková (Světla) Marie Rosůlková (Janinka)
Holky z porcelánu - YouTube
Do skladu porcelánu nastupuje nová pracovní síla, nesmělá šestnáctiletá Maruška, zatímco dlouholetá vedoucí paní Světla jako již mnohokrát vyhrožuje, že "s tím sekne"
Holky z porcelanu cz | Film, Movies, Music film
holky z porcelanu hudba
Do skladu porcelánu nastupuje nová pracovní síla, nesmělá šestnáctiletá Maruška, zatímco dlouholetá vedoucí paní Světla jako již mnohokrát vyhrožuje, že "s tím sekne"
Filmovízia: Holky z porcelánu [1974]
Aug 16, 2013 - This Pin was discovered by Marcela Vaculíková. Discover (and save!) your own Pins on Pinterest
Holky z porcelánu (1974) - Obsazení - herci a tvůrci - …
Holky z porcelánu nejsou filmem, při kterém by divák od začátku do konce slzel smíchy. Je to spíše laskavá komedie, ve které se objevila řada populárních herců. Vedoucí skladu si s chutí zahrála Míla Myslíková, důchodkyni Janinku pak Marie Rosůlková, v rolích nesmělých nápadníků se objevili Karel Smyczek a Jan Hartl.

Kontakt: +48 94 34 35 970
 • cs  Čeština

  • en English

  • pl Polski

  • de Deutsch

  • it Italiano

  • ru Русский

  • fr Français