lvcorsetti.cz
Seznamka od 20
Privat sex haviЕ™ov
Seznamka pro svobodne rodice
sex seznamky
Erotická seznamka praha
Sex seznamka brno
Sex seznamka praha
Šťastnej chlap akordy - Lucie - Brnkni.cz

Jsem rád,že vláčím tu svou bradku tam a sem, Zatím vyhnul jsem se sňatku a tak patřím pořád všem. Hezkých žen je stále víc a víc, ať nezralé či zralé, jsem z nich vedle, dá se říct. Hned červenám, hned blednu, začnu tát, Jak mám si vybrat jednu, holky já mám všechny rád.

Pokáč - Porno [akordy a text na Supermusic] holky já mám všechny rád akordy

Hned červenám,hned blednu,začnu tát Jak mám si vybrat jednu,holky já mám všechny rád. Ty z vaudevilů i z dramat jsou můj cíl A že žádnou nechci zklamat,nikde nezdržím se dýl. Jsem rád,že vláčím tu svou bradku tam a sem, Zatím vyhnul jsem se sňatku a tak patřím pořád všem.

Waldemar Matuška - Holky Já Mám Všechny Rád - …

Ref A: 0435327410ED4409A5B23B065B1276FE Ref B: AMBEDGE0819 Ref C: 2020-12-12T17:01:51Z

Pokáč - Holky [akordy na Supermusic]

jak mám si vybrat jednu,holky já mám všechny rád. Ty z vaudevilů i z dramat jsou můj cíl A že žádnou nechci zklamat,nikde nezdržím se dýl. Jsem rád,že vláčím tu svou bradku tam a sem, Zatím vyhnul jsem se sňatku a tak patřím pořád všem. fotky.

Pokáč - Holky [akordy na Supermusic] holky já mám všechny rád akordy

Rád chodím na poštu - akordy Cizí zeď - akordy a text Pohádka - akordy a text Hořkosladká komedie - akordy a text Blbej Den - akordy a text Chudák Alzák - akordy a text V lese - akordy 26 - akordy Láska na vsi - akordy a text LOVESONGY - akordy a text Aromatické léto - akordy a text Mám doma kočku - akordy Probuzení - akordy a text

Waldemar Matuška - Holky já mám všechny rád …

Holky já mám všechny rád (akordy a text) D, Emi, A, D Dmiloval už v školce dívčí Emismích, když Aublížil kluk holce,poznal sílu pěstí Dmých. A potají jsem chrupky chodil krást, to pro dva malé cůpky,co mě dokázaly zmást. A tak to se mnou dodnes roste dál, …

Holky já mám všechny rád (Snowbird) - Matuška, … holky já mám všechny rád akordy

Pokáč - seznam skladeb s texty a akordy na YouSongs.cz. YouSongs.cz - on-line zpěvník ve kterém najdete spoustu skvělých písniček na kytaru s akordy a texty. Celý zpěvník tak máte v kapse.

Pokáč - seznam skladeb s texty a akordy na …

Co z tebe bude (PB) - akordy Rád chodím na poštu - akordy Cizí zeď - akordy a text Pohádka - akordy a text Hořkosladká komedie - akordy a text Blbej Den - akordy a text Chudák Alzák - akordy a text V lese - akordy 26 - akordy Láska na vsi - akordy a text LOVESONGY - akordy a text Aromatické léto - akordy a text Mám doma kočku

Matuška, Waldemar - Holky já mám všechny rád … holky já mám všechny rád akordy

1. C Holky za pade Ami sát, budete tu Emi stát, G C dámy na inze Ami rát, vám nechci Emi dát. G Dmi Povídá si se mnou až moc netečně, Ami z toho chce se mi F smát. C Stojí tu šťastnej G chlap - jedem! C, G 2.Holky za padesát, všechny je mám rád, trochu si vydělat, potom dobře vdát. Procházím se tady asi zbytečně, z toho chce se mi smát.

Kontakt: +48 94 34 35 970
 • cs  ДЊeЕЎtina

  • en English

  • pl Polski

  • de Deutsch

  • it Italiano

  • ru Р СѓСЃСЃРєРёР№

  • fr FranГ§ais