lvcorsetti.cz

Patrik Hezucký měl po svých narozeninách v práci …

Když ho Leoš utěšoval, ať se nebojí, že má narozeniny, ať je v klidu, řekl Patrik větu, kterou nikdo nečekal: "Vždyť víš, že máme p**u ve vedení, vole." Nikoho přitom nenechal na pochybách, že měl na mysli ředitelku rádia Jitku Fürst, s níž Mareš i Hezucký vedou dlouhodobé spory.

Hezucký vydržel s Marešem ve studiu jen pět minut, …

Moderátor Leoš Mareš odvysílal páteční Ranní show na Evropě 2 v podnapilém stavu. Jeho dlouholetý kolega Patrik Hezucký nevydržel jeho drzé narážky a show s ním tentokrát nedokončil. "Klasicky se protáhl večírek," vysvětlil iDNES.cz Leoš Mareš.

Diskuse: Mareš moderoval v rádiu opilý, jeho kolega

hezucky pica ve vedeni
Patrik Hezucký(46), oslavoval své narozeniny tak bujaře, že ráno nedorazil včas na svou pravidelnou Ranní show na Evropě 2. Jeho parťák Leoš Mareš mu ale připravil nečekané překvapení a jeho peprné vyjádření k neúčasti v práci pustil bez varování do živého vysílání. Místo narozeninového dortu tak Hezucký dostane v práci výjimečné tresty, o kterých mimo

Hezucky - vše o tématu | Ahaonline.cz

Vozíte ráno své ratolesti autem do školky či školy a máte naladěnou Evropu 2? Pokud ano, měli byste zvážit přeladění ke konkurenci. Výchova vašeho dítěte je v ohrožení. Moderátoři Ranní show Leoš Mareš a Patrik Hezucký se totiž nezdráhají pouštět do éteru porno scénky. A mluvčí rádia jim to schvaluje a vzkazuje: Nejsme rádio pro rodiny!

Patrik Hezucký | SHOWBIZ.CZ

hezucky pica ve vedeni
Patrik Hezucký (46) své páteční narozeniny oslavoval včera tak bujaře, že ráno nedorazil včas na svou pravidelnou Ranní show na Evropě 2. Jeho parťák Leoš Mareš (39) mu ale připravil nečekané překvapení, když jeho telefonát do studia, ve kterém vysvětloval, proč dorazí později, pustil bez varování do živého vysílání.

Patrik Hezucký trpí: Strach o manželku a nenarozené …

Patrik Hezucký se vedle své novopečené manželky hodně zklidnil. Kdysi nenapravitelný provokatér je dnes vzorným manželem a očekává narození prvního potomka. Bohužel ale jejich štěstí není zcela bezproblémové! Ve vzduchu visí strach a napětí! - 1 kapitola

Patrik Hezucký trpí: Strach o manželku a nenarozené …

Posluchači Evropy 2 si vyslechli rozmařilejší vysílání populární Ranní show než obvykle. Moderátor Leoš Mareš totiž dorazil do rádia v podnapilém stavu a ještě před začátkem pořadu si vjel do vlasů se svým kolegou Patrikem Hezuckým. Ten kvůli tomu vydržel v živém vysílání jen pár minut, pak odešel.

Patrik Hezucký do toho konečně praštil. Oženil se …

Moderátor Leoš Mareš odvysílal páteční Ranní show na Evropě 2 v podnapilém stavu. Jeho dlouholetý kolega Patrik Hezucký nevydržel jeho drzé narážky a show s ním tentokrát nedokončil. "Klasicky se protáhl večírek," vysvětlil iDNES.cz Leoš Mareš.

Hezucký hubne! Chce zpátky Šilhánovou | Sedmička.cz

Téma hezucky na ahaonline.cz. Přečtěte si veškeré aktuální informace o tématu hezucky - nejnovější články, aktuality, fotografie, videa. Kompletní zpravodajství na ahaonline.cz

Nenasytný Patrik Hezucký: Z Primy chce vytáhnout …

Pěkně si to Patrik Hezucký (44) spočítal! A televize Prima, kde se bude moderátor v novém zábavném pořadu QI pravidelně objevovat po boku Leoše Mareše (37), se už brzy asi pořádně zapotí. Hezucký ji totiž vyjde na pěkný balík!

Kontakt: +48 94 34 35 970
 • cs  Čeština

  • en English

  • pl Polski

  • de Deutsch

  • it Italiano

  • ru Русский

  • fr Français